Az írek elleni vereség után nyilatkozott Rossi.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Kétszer vezetett, végül egy 96. perces góllal kikapott Magyarország Írországtól a világbajnoki selejtező utolsó fordulójában. Ezzel lemaradt a pótselejtezőről a magyar csapat, és biztosan eldőlt, hogy nem szerepelhet a 2026-os világbajnokságon.

Dráma: 96. perces góllal maradt le a pótselejtezőről a magyar válogatott

A magyar válogatott a Puskás Arénában elveszítette az írek elleni ki-ki meccset.

A kiesés után Marco Rossi a következőt nyilatkozta:

„Nincsenek szavaim, tényleg nem tudom, mit mondhatnék. Szomorú és csalódott vagyok a srácok, a szurkolók, az ország miatt.

Be kellett volna rúgni a harmadik gólt, hogy biztonságban legyünk, de ez nem történt meg. Tudtuk a meccs előtt is, hogy a végén ívelgetni fognak, de nem tudtuk a fizikalitásukkal felvenni a harcot, ezért kaptunk ki.

Nagyon nehéz lesz innen felállni. Nehéz most a jövőre gondolnom, a következő meccsekre. Már hosszú ideje én vagyok a szövetségi kapitány, de ez az a pillanat, amikor a legrosszabbul érzem magam. De természetesen nem akarok bármiféle alibit keresni, én vagyok az első számú felelős.”

Ez is érdekelhet:

Szoboszlai zokogott a válogatott drámai kiesése után

A válogatott csapatkapitánya elsírta magát a kiesés után.

(Fotó: Getty Images)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

Íme Cristiano Ronaldo évi 305 millió forintos titka: így marad elit formában 40 fölött is

A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
32% Argentína
22% Franciaország
14% Spanyolország
10% Anglia
0% Brazília
22% Egy másik válogatott
Így tapasztalhatjuk meg az igazán autentikus élményeket Horvátország minden régiójában
Hirdetés