Nem volt jó formában az Atlético Madrid, de így is erőlködés nélkül lelépte a Barcelonát.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Az előző öt bajnokijából csak kettőt nyert meg a címvédő, nem szoktunk hozzá, hogy az Atleti így elszórja a pontokat kiscsapatok ellen. De a Barcelonát azért elverte, igaz, a katalánok még náluk is sokkal rosszabb formában vannak. Vagyis nem, nem a forma rossz, hanem eleve gyengék.

A 2–0 nem tűnik hatalmas verésnek, csak épp a Barcelonának szemernyi esélye sem volt, kétszer találta el a kaput, és csak Coutinhónak volt két helyzete. Ezzel szemben az Atlético nem törte össze magát, Félix, Lemar és Suárez könnyedén elintézte a fogalmatlan katalán védelmet.

Lemar góljánál olyan, mintha sosem játszott volna még együtt a Barcelona hátvédsora:

Suárez góljánál dettó:

Épp a meccs előtt erősítették meg Koemant a pozíciójában, nyilván azért, mert senkit sem tudnak a helyére hozni. De a Benfica után ismét nem rúgott gólt a Barcelona, a két BL-meccsen pedig még kapura sem rúgtak.

A Barcelona vezetősége döntött, az Atlético elleni meccs eredményétől függetlenül marad Koeman

Ezt mondta a csapat elnöke, Joan Laporta. Meglátjuk, mennyire öregedik jól ez a nyilatkozat.

(Fotó: Gonzalo Arroyo Moreno/Getty Images)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A Leica-kamerás csúcstelefon, ami az utazók legújabb kedvence lesz

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
30% Argentína
23% Franciaország
17% Spanyolország
7% Anglia
5% Brazília
18% Egy másik válogatott