25 év után ismét a Bajnokok Ligája csoportkörében játszik a Fradi, az első körben rögtön a Barcelona otthonába megy Rebrov csapata.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is!

A Fradi egy szenzációs selejtezősorozat után kvalifikálta magát a BL-csoportkörbe, ahol a Barcelona mellett a Juventusszal és a Dinamo Kijevvel fog játszani.

25 év után BL-csoportkörbe jutott a Ferencváros

Nem volt egyszerű, nem játszott jól a Fradi a Molde elleni visszavágón, de ez most nem is lényeges. Ami igazán fontos: az 1995-96-os szezon után ismét a Bajnokok Ligája csoportkörében fog játszani a Ferencváros.

A ma esti barcelonai meccs előtt a Ferencváros edzője, Szerhij Rebrov azt nyilatkozta, hogy a Fradinak meg kell mutatnia a karakterét, kiemelte, mennyire fontos a csoportkör első meccse:

Rebrov: Meg kell mutatnunk a karakterünket és az erősségeinket Barcelonában

Szerhij Rebrov szerint rendkívül fontos lenne a jó kezdés. De hát Barcelonába nem nyerni járnak a kiscsapatok.

A másik oldalon, Ronald Koeman a Fradi támadóit dicsérte, azt mondta, fizikális csapat a Ferencváros, szereti birtokolni a labdát:

Az egyértelmű, hogy a meccsnek óriási favoritja a Barcelona, már a Fradi-gól is bravúr lenne. Mit gondoltok ti, mire lesz képes a Fradi a Camp Nouban?

Milyen eredményt fog elérni a Barcelona ellen a Ferencváros?

(Fotó: Fradi.hu)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A Panasonic kihozta a maximumot a kézipoggyászméretből

Varga-dupla után nyert a magyar válogatott a finnek ellen

Útban volt a játékvezető, ezért fellökte a focista

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Idén tervezel külföldi nyaralást?
47% Igen
46% Nem
7% Már voltam idén külföldön nyaralni