Újabb leépítések lesznek az egyik legnagyobb angol klubnál.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

A Manchester United közleményben jelentette be, hogy akár 200 személy elveszítheti a klubnál az állását. A közlemény szerint a klub átalakítja a vállalati struktúráját, hogy javítsa a pénzügyi fenntarthatóságot és működési hatékonyságot.

Az indok szerint 2019 óta öt egymást követő veszteséges éve volt a Man. Unitednek, most pedig az a cél, hogy ismét egy szilárdabb pénzügyi platform legyen a klubnál, és ez visszaállítsa a korábbi sikerességet.

Az intézkedések következtében 150-200 alkalmazottól fog megválni az MU.

A Manchester Unitednél tavaly nagyjából 250 ember veszítette el az állását, a közlemény szerint a mostani intézkedések és a tavalyiak teljesen függetlenek egymástól.

A Man. United évek óta próbál ismét meghatározó csapat lenni Angliában, legutóbb 12 évvel ezelőtt nyert angol bajnoki címet, Sir Alex Ferguson távozása óta cserélődnek az edzők, a vezetőségben is voltak változások, de a korábbi szintet, eredményeket nem tudja elérni a klub. Jelenleg mindössze a 15. helyen áll a bajnokságban.

Ez is érdekelhet:

Amorim szerint lehet, hogy a mostani minden idők legrosszabb Man. Unitedje

Ismét kikapott az angol bajnokságban a Manchester United.

(Fotó: Getty Images)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A Leica-kamerás csúcstelefon, ami az utazók legújabb kedvence lesz

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
30% Argentína
23% Franciaország
17% Spanyolország
7% Anglia
5% Brazília
18% Egy másik válogatott