Nem elég, hogy ott tartunk, hogy egy magyar játékosért harcolnak a neves olasz klubok, a spekuláció eljutott odáig, hogy tényként kezelik, hova megy és miért – és a másik klubnál le vannak törve.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Ciro Venerato nápolyi Radio Kiss Kissben beszélt Szoboszlai Dominik jövőjéről. A MilanNewsra hivatkozva azt mondta,

Szoboszlai a Milant preferálja, mert jól ismeri Rangnickot.

Mindezt hatalmas csapásként élik meg a Napolinál, akik szintén nagyon szeretnék megszerezni a 19 éves magyar középpályást, aki az év játékosa lett az osztrák Bundesligában. Szoboszlait a Milan és a Napoli mellett a Lazio és az Arsenal is szeretné megszerezni, de a menedzsere tárgyalt már Spanyolországban is.

Menedzsere elárulta, mi kellett Szoboszlainak ahhoz, hogy az osztrák liga legjobbja legyen

Őszintén beszélt Dominik fejlődéséről és jövőjéről.

A Tuttosport jelentése szerint a Milan első ajánlatát már megtette Szoboszlainak:

ötéves szerződés évi 1,5 millió eurós fizetéssel.

Egyelőre viszont annyi biztos, hogy most pihenőre ment Dominik, és majd két hét múlva kezdik el konkretizálni az ajánlatokat.

Szoboszlait választották a szezon legjobb játékosának Ausztriában

Ez a legértékesebb díj, mivel a bajnokságban szereplő klubok vezetőedzői és elnökei szavazatai alapján végzett az élet.

(Fotó: Getty Images)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A Leica-kamerás csúcstelefon, ami az utazók legújabb kedvence lesz

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
30% Argentína
23% Franciaország
17% Spanyolország
7% Anglia
5% Brazília
18% Egy másik válogatott