Brazília az oroszországi világbajnokság talán legnagyobb esélyese volt, de már a nyolc között kiesett Belgium ellen. Neymar borzasztóan szomorú a búcsú után, legalábbis az Instagram bejegyzése alapján.

Belgium az első félidőben mutatott remek játékának köszönhetően 2–1-re verte Brazíliát a negyeddöntőben:

A legjobb focit játszotta, mégsem lesz világbajnok Brazília

Belgium a legjobb nyolc között kiejtette Brazíliát, a döntőért Franciaországgal játszik.

A brazilok legnagyobb sztárja, a tornán inkább a színészkedéseivel feltűnő Neymar Instagramon posztolt a meccs után.

Elmondhatom, hogy ez pályafutásom legszomorúbb pillanata. Fájdalmam hatalmas, mert tudtam, hogy odaérhetünk, tudtam, hogy ennél tovább juthatunk, tudtam, hogy történelmet írhatunk – de ez most nem adatott meg nekünk. Nehéz most összeszedni az erőt és akaratot a futballhoz, ám biztos vagyok benne, hogy Isten ad nekem annyi erőt, hogy bármivel szembenézzek.

Ezért mondok mindig köszönetet Istennek, akkor is, ha vereséget szenvedünk – mert tudom, az ő útja sokkal nagyobb, mint az enyém. Nagyon örülök, hogy tagja lehettem ennek a csapatnak. Büszke vagyok mindenkire, bár nem értük el az álmainkat.

A Neymarékat kiejtő belgák a döntőbejutásért Franciaországgal játszanak kedden.

(via)

Támogatott és ajánlott tartalmaink

Tiszta lappal indítanád az évet az asztalon? Ezekre figyelj

A férfi szexualitásának évtizedei – Mi történik 40 után?

Bámulatos strapabírással és zseniális kamerákkal érkezett meg a Honor Magic8 széria

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Ha rajtad múlna, eltörölnéd a Valentin napot?
15% Nem, tök jó, hogy van.
62% Azonnal, értelmetlennek tartom.
23% Ebben a fontos kérdésben nem tudok dönteni.
Készen állsz a kalandokra? Gyere velünk az új Citroën C5 Aircross-szal
Hirdetés