A katalán sajtó meredek sztorit közölt Neymarról.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

A brazil nyáron nagyon szeretett volna visszatérni a Barcelonához, végül azonban nem jött össze a klubváltása. Maradt a PSG-ben, első meccsén ollózva rúgott győztes gólt, a másodikon szintén ő döntött.

Közben a Barcának és a játékosnak vagy egy régebbi ügye is. Még tavaly februárban perelte be korábbi klubját Neymar, szerinte ugyanis a Barcelona tartozik neki 26 millió euró hűségbónusszal, mert korábban meghosszabbította a katalán csapattal a szerződését, majd lelépett. A Barcelona eközben meg beperelte a játékost 75 millió euróra, a klub szerint Neymar megszegte korábbi szerződését. Ezt az ügyet tárgyalták ma délelőtt, és innen lesz igazán érdekes a sztori.

A Cadena SER szerint Neymar és az ügyvédei előálltak egy nem mindennapi ötlettel:

ha a Barcelona írásba adja, hogy jövő nyáron leigazolja, akkor visszavonja a feljelentést.

A Barcelona ebbe természetesen nem ment bele, így a bírósági ügy végére sem került pont egyelőre.

(Fotó: Getty Images; via)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A Leica-kamerás csúcstelefon, ami az utazók legújabb kedvence lesz

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
31% Argentína
21% Franciaország
16% Spanyolország
8% Anglia
5% Brazília
18% Egy másik válogatott