Az idény végén már kezdődik is az építkezés.

A Real Madrid elnöke, Florentino Pérez, és Madrid főpolgármestere, Manuela Carmena közös sajtótájékoztatón mutatták be az új Santiago Bernabéut.

A mostani szezon után kezdődik az építkezés, melynek során a Bernabéu behúzható tetőt és 360 fokos kivetítőt is kap, lesz egy új lelátórészt is, de ennek ellenére a befogadóképessége nem nő. Túlnyomórészt idényen kívül folynak majd a munkálatok, így nem befolyásolja majd a Real hazai meccseit.

Az új Santiago Bernabéu lesz a világ legjobb stadionja: modern, kényelmes és biztonságos. Lehetővé teszi számunkra, hogy folyamatosan fejlődjünk, és segíteni fog abban, hogy a Real Madrid változatlanul versenyképes maradjon a nemzetközi labdarúgás bonyolult színterén” – örvendezett Pérez elnök.

Támogatott és ajánlott tartalmaink

A maratonfutás új világrekordere elárulta, mit reggelizett a világcsúcs előtt

Az ország legjobb edzőközösségét keresi a Scitec Nutrition

Neked való az 500 eurós szupercipő, amiben megfutották a maratoni világcsúcsot?

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Te tudod, mennyit keres a feleséged?
77% Igen
13% Nem
10% Nem szoktunk erről beszélni