A Király-kupa nyolcaddöntőjében 3–3-at játszott a Real, ezzel már zsinórban 40. tétmeccsén maradt veretlen.

Az odavágót 3–0-ra nyerte a BL-címvédő, így Zidane néhány kulcsjátékost pihentethetett. A Sevilla már a 10. percben vezetést szerzett Danilo öngóljával, majd a második félidő elején Asensio megkapta a saját térfelén a labdát és egyszerűen begyalogolt vele a kapuba:

A Sevilla aztán már 3–1-re is vezetett, előbb Jovetics, majd Iborra tudott gólt szerezni. A Real azonban az utolsó 10 percben visszajött, a 83. percben Ramos büntetőből szépített, majd a 93. percben a csereként beállt Benzema ikszre mentette a meccset:

Ez pedig azt jelenti, hogy az előző 40 meccsén nem kapott ki Zidane csapata, ezzel pedig megdöntötte a Barca előző szezonban felállított országos rekordját.

(Fotó: AFP)

Támogatott és ajánlott tartalmaink

Megvan a világ első brit sportmilliárdosa

Olyan helyen jártunk a Puskás Arénában, ahová nem juthat be a nagyközönség

„Nincs bennük semmi különleges, képtelenség, hogy kikapjunk” – mondta az edző a BL-döntő előtt, majd kaptak egy négyest

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Jönnek vissza a V8-as motorok az F1-be. Mit gondolsz erről?
70% Végre! Minél előbb, annál jobb!
26% Ettől nem lesz izgalmasabb a bajnokság, de ártani nem fog.
5% Szerintem rossz döntés.
Százhektáros paradicsom golfkóstolóval, privát wellnessel és regionális ízekkel
Hirdetés