Döntetlen lett a magyar csoport másik meccsének végeredménye.

Kezdőcsapatok

Skócia: Gunn – Ralston, Hendry, Hanley, Tierney, Robertson – McTominay, Gilmour, McGregor, McGinn – Adams

Svájc: Sommer – Schär, Akanji, Rodriguez – Widmer, Xhaka, Freuler, Vargas – Shaqiri, Ndoye, Aebischer

Az A-csoport második fordulójában az első körben a magyar válogatottat 3–1-re legyőző Svájc azzal a Skóciával játszott, amely a nyitómeccsen 5–1-re kikapott Németországtól.

A skótok a nyitómeccsen egy öngólig jutottak, és az Eb-n a második góljukat is egy öngól után szerezték meg, a 13. percben McTominay lövésébe Schar ért bele szerencsétlenül:

13 percig volt hátrányban Svájc, a kezdőbe visszatérő Xherdan Shaqiri óriási góljával lett 1–1:

Shaqiri igazi nagytorna-specialista, a legutóbbi három-három Európa-bajnokságon és világbajnokságon gólt rúgott, hasonló teljesítményre egyetlen futballista sem volt képes.

A második félidőben a skótoknak volt egy kapufája, a svájciaknak lesgólja, de az eredmény már nem változott.

1–1 lett a végeredmény, Svájc két forduló után négypontos, második a csoportban a hatpontos Németország mögött, a skótok megszerezték az első pontjukat, Magyarország nulla ponttal áll.

Európa-bajnokság, A-csoport, 2. forduló

Skócia–Svájc 1–1 (1–1)

A csoport másik meccsén a magyar válogatott két góllal kikapott Németországtól:

Hiába a jobb játék, Németországtól is kikapott a magyar válogatott

A magyar válogatott összeszedte magát és egészen jól játszott Németország ellen. De a hazaiak ennyivel jobbak. Még mindig nincs pontja Magyarországnak.

Horvátország nagy bajban, nem tudta legyőzni Albániát

Itt az Eb újabb meglepetése, a horvátok ugyan kiküzdötték a fordítást, de a ráadásban az albánok hoztak egy pontot. Egy remek meccsen.