Íme, az ominózus jelenet - a Pool-Spurs legizgalmasabb perce, ha Suárez állatkodását nem számítjuk.
Az állatok Jimmy Jumpjainak korelnöke az 1962-es világbajnokság sztárja, a brazil-angol meccsen pályára rohanó kutya, akit csak Jimmy Greaves tudott megregulázni.
Úgy tűnik, az angol válogatottnak jelentős szurkolótábora van az állatvilágban: ez a madárka még idegenbe is elkísérte a csapatot, jelesül az Algéria elleni mérkőzésre.
A legnagyszerűbb produkció különdíjasa egyértelműen ez a megrettent mókus, amely az amerikai női profibajnokságban lejtett cheerleadereket megszégyenítő táncot a Western New York Flash és a Philadelphia Independence meccsén.
A világért se hagynánk ki a legegzotikusabb renitenst: ez itt egy marabu – hogy vajon Marokkónak vagy Kenyának szurkolt-e a két csapat mérkőzésén, azt nem tudjuk.
A legkitartóbb berohanónk Dél-Amerikából származik, és a tavalyi Copa Sudamericanán percekig állt miatta a játék. Végül egy piros nejlonzsákkal sikerült elintézni – nyugi, nem feldarabolva.
Ornitológiai szempontból nyilvánvalóan a Newcastle-Reading meccs a legérdekesebb még 2006 decemberéből: a Szarkák stadionjában egy halálra rémült erdei szalonka próbált elrejtőzni.
A 2010-es világbajnokság egyik sztárja ez az aprócska veréb volt, akit ugyan csak az operatőröknek köszönhetően láttunk, de azért az egész stadion elolvadt, amikor feltűnt a kivetítőn.
Olyan is előfordul, amikor a rend fenntartását szolgáló erőkből előtör az ősi ösztön. Ez a rendőrkutya például nem tudta türtőztetni magát munka közben – ezt azonban gyakorlatilag senki se bánja a labdán kívül.