Éppen békésen sziklát mászol, amikor egyszer csak rájössz, hogy olyan helyzetbe hoztad magad, ahonnan se előre, se hátra, se le, se fel. Mindössze egy sziklamászó-csákányod van, egy hevedered és egy köteled. Mit teszel?

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Nos, Hansjörg Auernek nemrég komolyan el kellett gondolkodnia ezen a fogós kérdésen, ugyanis az osztrák hegymászó kicsit megrekedt a tükörsima sziklafalon ereszkedés közben. Hans viszont nem véletlenül származik ugyanabból az országból, mint a Terminátor, így hát tökösen oldotta meg a dolgot, bár a kiszögellés, amibe sikerült beakasztania a kötelét olyan kicsi volt, hogy mikroszkóppal is alig látni.

Szép volt, Hansjörg, mi most megyünk a nagypatikába a szívgyógyszerünkért. Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

Foci-vb-kvíz: Mutatunk egy fotót, melyik játékos NEM szerepel rajta?

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
35% Argentína
18% Franciaország
11% Spanyolország
11% Anglia
2% Brazília
22% Egy másik válogatott
Így tapasztalhatjuk meg az igazán autentikus élményeket Horvátország minden régiójában
Hirdetés