Itt a DomiNation, ami megszerezte magának a FIFA-guru Molnár Gabót.

Szoboszlai Dominik saját Instáján jelentette be, hogy elindítja e-sport klubját DomiNation néven. Nem nagy meglepetés, hogy nem LoL-csapatot alapít, hanem FIFA-t, amelyhez egyből sikerült megszerezni az egyik legnépszerűbb magyar tehetséget, molnargabot.

Molnár Gábor igazolása azért nagy szó, mert Gabó gyakorlatilag bárhová mehetett volna, sorban álltak érte a klubok, ő mégis a DomiNationt választotta.

A csapat később más divíziókkal is kiegészül majd, de egyelőre a FIFA-ra koncentrálnak, és arra, hogy tartalmat is gyártsanak nagy globális márkák bevonásával.

Hamarosan kiderül majd az is, milyen projektek keretében lehet csatlakozni a csapathoz, Dominik alapítótársa, Kui Roland a RedBull.hu-nak elmondta, hogy folyamatosan keresik majd a tehetségeket, ráadásul stratégiai partnerük lesz az RB Leipzig e-sport klubja is, ami már igazi tényezővé vált, így sokat tudnak segíteni nekik a klub csúcsra járatásában. Sok sikert nekik hozzá!

Döbbenetes összeget tett zsebre a legjobban kereső e-sportoló 2020-ban

Egy sakkozóról van szó, merthogy a sakk is elektronikus sportnak számít.

Player Adventi Kalendárium Player Adventi Kalendárium
Támogatott és ajánlott tartalmaink

Így lehetsz te is részvényes az MBH Bankban!

Basszust a népnek! – Ezek a magyar partyhangszórók rendesen átrendezhetik a piacot

Majdnem 19 éves sorozata szakadt meg a Királynak

A Player kérdése: Elkezdted beszerezni a karácsonyi ajándékokat?
37% Naná, idén nem bízok semmit a véletlenre!
25% Fejben már igen, gyakorlatban még nem.
39% Van még idő, majd decemberben!
Advertisement
Hirdetés