Gakpo meglapogatta, Alexander-Arnold meg valószínűleg kint maradt gyakorolni, mert veszélyben a pozíciója.

A magyar középpályás egyáltalán nem illetődött meg Liverpoolban, egyre többször érdemli ki a társak elismerését. A laktátteszten az egyik legjobb volt, akkor Trent Alexander-Arnold kikerekedett szemekkel nézte, milyen jó kondiban van Szoboszlai.

Azóta a labda is erőkerült, és azzal is jól bánik Dominik, a mai edzésen megmutatta, kinek kellene lőnie a jobblábas szabadrúgásokat. Onnan eddig szinte kizárólag Alexander-Arnold végezte el a szabadokat, de Szoboszlai is bejelentkezik a feladatra.

Persze ez csak edzés, kapus és sorfal nélkül, de egyrészt ki volt centizve rendesen, másrészt mi tudjuk, hogy be tudja rúgni.

Mekkora gólt rúgott Szoboszlai!

Gyönyörű lövés, parádés kezdés.

(Fotó: Liverpool FC)

Támogatott és ajánlott tartalmaink

Videó: Óriási potyagólt kapott a Fradi kapusa az Európa-ligában

Megfosztották az aranyérmétől az Afrika-kupa-győztes szenegáli válogatottat

A sajtóközlemény, ami megváltoztatta a kosárlabdát

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Az Egyik csata a másik után kapta az Oscar-díjat. Te láttad?
18% Igen, nagyon bejött.
33% Igen, de nekem annyira nem adta.
30% Nem láttam, de megnézem.
19% Nem láttam és nem is tervezem.
Hirdetés