Hazai pályán legyőzte az előző szezon döntősét az RB Leipzig a Bajnokok Ligájában, így tavasszal az Európa-ligában folytatja. A gólszerző Szoboszlai Dominik nyilatkozott a meccs után.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

„Azt kérdezzük magunktól, miért nem tudunk mindig így játszani. Meg akartuk mutatni, hogy ez az igazi arcunk, és nem az, amit ebben a szezonban eddig mutattunk. Ilyen kaliberű ellenfél ellen már jól és rosszul is játszottunk, ilyen a futball”

– mondta Szoboszlai, majd a góljáról is beszélt.

„Már az elején láttam, hogy Stones és Walker között érdemes lehet próbálkozni. A gólom is így született.”

Szoboszlai a PSG után a Manchester Citynek is gólt rúgott

A legnagyobbak ellen nagyon megy Szoboszlainak.

A Lipcse két győzelemmel, három vereséggel és egy döntetlennel zárta a BL-csoportkört a City és a PSG mögött, tavasszal az Európa-ligában folytatja. Szoboszlai Dominik négy meccsen lépett pályára, két gólt rúgott.

Tegnap történt még a BL-ben:

Egy csodagólt és egy szimplán csak nagy gólt is rúgott a Real Madrid a Bajnokok Ligájában

A Real Madrid megnyerte az Inter elleni csoportrangadót, és ezzel csoportelsőként jutott a nyolcaddöntőbe.

Messi duplázott a BL-ben, megelőzte Pelét az örökranglistán

Lionel Messi teljesen más játékos a Bajnokok Ligájában, mint a francia bajnokságban.

(Fotó: Getty Images)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Leica-kamerás csúcstelefon, ami az utazók legújabb kedvence lesz

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
31% Argentína
22% Franciaország
17% Spanyolország
7% Anglia
5% Brazília
19% Egy másik válogatott