Az óriási dumás Fury ezúttal sem fogta vissza magát.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

A WBC veretlen nehézsúlyú világbajnoka május 17-én fog legközelebb ringbe lépni, az ellenfele a súlycsoport másik veretlen világbajnoka, Olekszandr Uszik lesz.

Az ukrán elleni meccs előtt Fury arról beszélt, hogy meddig akar még bokszolni, és kik lesznek az ellenfelei. A nagydumás angol most sem aprózta el:

„Uszik, majd ismét Uszik, majd két Joshua elleni meccs, ha Joshuát nem verik el addig. Majd valószínűleg Dubois jön. Joyce és Parker ezután. Ez már hét. Ezután vissza Amerikába és ismét Wilder, utána esetleg Kabayel. Ezután talán egy Uszik elleni harmadik meccs vagy valaki más”

– mondta Fury. Aki gyakorlatilag felsorolta a mostani nehézsúlyú élmezőny 80-90 százalékát.

Persze előbb Uszik ellen kell nyernie. Arról a meccsről egy másik interjúban azt mondta, megkér mindenkit, hogy a győzelme után ne nevezzék gyengének Uszikot. Szerinte Klicskót is istenítették, majd amikor megverte, hirtelen mindenki szerint öreg és fásult lett Vlagyimir Klicsko.

Ez is érdekelhet:

Mike Tyson bekussoltatta az őt kritizálókat

„Ki tud megtölteni egy 80 ezres stadiont 58 évesen?”

Joshua merevre KO-zta Ngannout

Anthony Joshua óriási KO-val nyert a korábbi UFC-világbajnok ellen.

(Fotó: Getty Images)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

A futball-vb legfurább drukkere szoborként nézi végig a meccseket

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
33% Argentína
20% Franciaország
15% Spanyolország
10% Anglia
5% Brazília
18% Egy másik válogatott
Liverpool után az otthonodban találkozhat a csúcsteljesítmény és a prémium életmód
Hirdetés