Wayne Rooney rekordja a múlté, Harry Kane az új csúcstartó.

Elkezdődött a jövő évi Európa-bajnokság selejtezősorozata. Az első nap rangadóján a címvédő Olaszország hazai pályán 2–1-re kikapott az előző Eb döntősétől Angliától.

Az egyetlen hazai gólt Retegui szerezte, a vendégektől Rice és Kane talált be. Harry Kane az első félidő 44. percében tizenegyesből rúgott gólt,

ez volt az 54. gólja az angol válogatottban, ezzel ő lett Anglia történetének legeredményesebb gólszerzője.

Eddig Rooney és Kane 53–53 góllal volt az első, most viszont már egyedül Kane vezeti a listát, és valószínűleg egy ideig nem is fogja senki megelőzni, hiszen csak idén lesz 30 éves, még jó néhány termékeny éve lehet angol mezben.