Még megpróbálhatsz kijutni a Portugália és/vagy Franciaország elleni meccsre a Puskás Arénába.

Az UEFA további belépőket tett elérhetővé az Európa-bajnokság mérkőzéseire, június 2-án, szerdától ismét lehet jegyeket venni. A jegyeket a jelentkezés sorrendjében értékesíti az UEFA.

Június 4-én, pénteken azok a szurkolók kapnak lehetőséget belépők vásárlására, akik 2021. májusában visszaváltották a jegyeiket. Azonban mivel csak korlátozott számban érhetők el a belépők, nem garantált, hogy minden igénylő jegyhez jut.

A Puskás Arénában június 15-én, 18.00-tól Portugália, 19-én pedig 15.00-tól Franciaország ellen szerepel Marco Rossi válogatottja. Június 23-án Budapesten rendezik a portugál és a francia válogatott találkozóját, majd a csoportkör befejezése után egy nyolcaddöntőt is a Puskás Aréna ad otthont.

A budapesti találkozók mellett az Európa-bajnokság más mérkőzéseire is kaphatók lesznek még belépők, erről bővebben az UEFA oldalán olvasható információ.

Mutatjuk, hogyan vehetsz jegyet a válogatott Eb-meccseire

Ma délután újra lehetősége nyílik a magyar drukkereknek, hogy jegyet vegyenek a válogatott Eb-meccseire.

(MLSZ)

Támogatott és ajánlott tartalmaink

12 éves Gerrard legendás Chelsea elleni elcsúszása

Új világcsúcs maratonfutásban, ketten is áttörték a 2 órán belüli álomhatárt

Szörnyű hír a braziloknak, újabb alapember maradhat le sérülés miatt a világbajnokságról

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Te tudod, mennyit keres a feleséged?
77% Igen
12% Nem
10% Nem szoktunk erről beszélni