A svájci másodosztályban játszó Vaduz kiverte az NB I második helyezettjét.

Sőt, a liechtensteini gárda a svájci másodosztályban is középcsapatnak számít, persze kínosabb már úgysem lesz ez a kiesés, ne menjünk bele a részletekbe.

A Vaduz ellen minimális előnyt szerzett hazai pályán a Fehérvár. Az 1–0 nem is volt elég, a liechtensteiniek 120 perc alatt ledolgozták:

hosszabbítás után 2–0-ra nyert a Vaduz, kiejtve a jóval gazdagabb Fehérvárt.

Gajic szerzett vezetést a hazaiaknak egy óra játék után, egy tizenegyes értékesített. A Fehérvárnak kapura lövése sem volt úgy 80 percig, így teljesen megérdemelten jutott el hosszabbításig a hazai kiscsapat.

Ott aztán Coulibaly már a továbbjutást érő gólt szerezte meg. A ráadás második félidejében emberelőnybe is került a Fehérvár, azonban kihagyott minden helyzetet, pedig akadt bőven.

Nagyon kínos vereségbe és kiesésbe szaladt bele a Fehérvár, így mind a három El-csapatunk kiesett a 2. fordulóban.