A Liverpool a 27. fordulóban elszenvedte első vereségét a bajnokságban, és eközben hátrányba került a Bajnokok Ligájában is, az FA-kupából meg kiesett. Rossz hetük volt, amire rá is repült a sajtó.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Az FA-kupában a Chelsea verte meg a Liverpoolt, mivel korábban a Ligakupából is kiestek a vörösök, a nemzeti kupákkal már nem kell foglalkozniuk, csak előbb válaszolni kell néhány kérdésre. Az újságírók ugyanis már mély gödörről beszélnek, és hogy csak a Premier League-et fogja megnyerni a Liverpool.

Virgil van Dijk, a 'Pool holland bekkje erre a kérdésre rendesen be is pöccent.

Csak a Premier League-t nyerjük meg? Igen? Csak? Azt semmiség megnyerni, igaz? Egyébként megnyertük az európai Szuperkupát és a klubvilágbajnokságot is, de persze ezt azonnal elfelejtik. Az életben mindig vannak olyan emberek, akik soha nem elégedettek. A pozitívumokra koncentrálok, jó helyzetben vagyunk.”

Melissa Reddy on Twitter

Virgil van Dijk: "Just end up with the Premier League? Yeah? Just? It's just a small thing is it? We also won the Super Cup and the Club World Cup. In life, there are people that are not always satisfied. I'm focusing on the good things. We are in a very good situation.

Egyébként amennyiben tényleg csak a PL maradna, Liverpoolban akkor sem lennének elégedetlenek, elvégre 1990 óta nem nyertek bajnokságot, nem titkoltan ez volt a legfontosabb idén.

(Fotó: Clive Brunskill/Getty Images)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

A Leica-kamerás csúcstelefon, ami az utazók legújabb kedvence lesz

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
32% Argentína
21% Franciaország
16% Spanyolország
8% Anglia
4% Brazília
18% Egy másik válogatott