A WWE legendája elégedett legutóbbi meccsével. Úgy érzi, most már tényleg vége.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Bár korábban is mondott már ilyet Undertaker, azaz polgári nevén Mark William Calaway, most úgy tűnik, nagyon komolyan gondolja, hogy soha többé nem lép a ringbe. A WWE Network ötrészes dokuszériájában, az Undertaker: The Last Ride-ban jelentette be, hogy a dolgok úgy állnak, hogy nem kíván visszatérni a pankrációba soha többé.

Ahogy fogalmaz, úgy áll a helyzet, hogy a cowboy most tényleg elmotorozik, és nem úgy tűnik, mintha viccelne. Íme a bejelentés a The Last Ride-ból:

Azt azonban az elején elmondja, hogy elgondolkodna rajta, ha hívnák, de úgy látszik, ő már inkább a családjával akar foglalkozni, és kicsit (nagyon) regenerálódni. A legenda 1990 óta nyomja a WWE kötelékében, rá is fér a pihenés. Aztán persze ki tudja, ő is azt mondja, hogy "soha ne mondd, hogy soha". Az biztos, hogy nagy veszteség lenne a pankrációnak, ha komolyan gondolná, márpedig valószínűleg komolyan gondolja.

Fotó: WWE

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

A Leica-kamerás csúcstelefon, ami az utazók legújabb kedvence lesz

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
30% Argentína
23% Franciaország
17% Spanyolország
7% Anglia
5% Brazília
18% Egy másik válogatott