Idén is kikapott Nápolyban a Liverpool.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Az előző szezonhoz hasonlóan idén is egy csoportba került a Liverpool és a Napoli. A tavalyi csoportkörben Nápolyban a Napoli nyert 1–0-ra, később az Anfieldben Szalah góljával a Pool szintén 1–0-ra. Az olaszok tavaly a csoportból sem jutottak tovább, a Liverpool igen, a többit meg már ismerjük, Klopp csapata nyerte az előző kiírást.

A tavalyi meccsekhez hasonlóan az idei is kevés gólt hozott, az első félidőben konkrétan egy sem volt. A második egy Mertens-ziccerrel indult, majd Szalahnak volt nagy helyzete, de gól egészen a 81. percig nem volt, ekkor Mertens talált be tizenegyesből: A Liverpool próbált egyenlíteni, nem jött össze, a Napoli viszont rúgott még egyet, az új igazolás Llorente döntötte el a meccset: A csoport másik meccsén Szoboszlai Dominik csapata, a Salzburg 6–2-re verte a Genket. A fiatal magyar középpályás pedig már első BL-meccsén betalált:

Bajnokok Ligája, E-csoport 1. forduló
Napoli–Liverpool 2–0 (0–0)
Gólszerző: Mertens (81.), Llorente (90+2)

(Fotó: Getty Images)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Leica-kamerás csúcstelefon, ami az utazók legújabb kedvence lesz

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
30% Argentína
23% Franciaország
17% Spanyolország
7% Anglia
5% Brazília
18% Egy másik válogatott