Provokálták a korábbi középpályást, ő pedig reagált.

A Premier League utolsó előtti fordulójában az Everton egy több szempontból is eseménydús meccsen 3–2-re legyőzte a Crystal Palace-t, ezzel, ha nagyon nehezen is, de kiharcolta a bennmaradást.

Lampard csapata kétgólos hátrányból állt fel, Dominic Calvert-Lewin győztes gólja után totális káosz volt a Goodison Parkban, miután a szurkolók beszaladtak a pályára, és percekig állt a játék:

A lefújást követően az Everton-drukkerek ismét beszaladtak a pályára, majd az egyikükkel összebalhézott a Palace edzője, Patrick Vieira. A szurkoló bemutatott, miközben videózta a franciát, akinek ez már sok volt, megragadta, majd megrúgta a provokálót:

Patrick Vieira reaction to Everton Fan. from soccer

Egyelőre nem tudni, milyen következményei lesznek az ügynek, Vieira a meccs után nem kommentálta a sztorit.

(Fotó: Getty Images)

Támogatott és ajánlott tartalmaink

Tiszta lappal indítanád az évet az asztalon? Ezekre figyelj

Bámulatos strapabírással és zseniális kamerákkal érkezett meg a Honor Magic8 széria

A férfi szexualitásának évtizedei – Mi történik 40 után?

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Melyik kontinensen élnél a legszívesebben, ha választhatnál?
56% Jó nekem Európa
6% Ázsia
13% Észak-Amerika
3% Dél-Amerika
3% Ázsia
18% Ausztrália
Nem vacsora, nem virág: ez most a legjobb Valentin-ajándék pároknak
Hirdetés