A hírek szerint hamarosan Aranylabdát kap ez a példaértékű sportember.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Brutál kemény volt a madridi derbi, az Atlético az utolsó pillanatokban egyenlített a Real Madrid ellen, de közben volt játékmegszakítás, durvaság és persze rengeteg trash talk.

Félbeszakadt a madridi derbi, amelyen az Atlético végül a 95. percben egyenlített

Az Atlético az utolsó pillanatokban mentett pontot a városi derbin.

Utóbbiban Vinícius mindig élen jár, bár a klasszikus trash talktól eltérve nem csak húzza, piszkálja, szívja az ellenfele vérét, hanem fröcsög és arcoskodik. De ő már csak ilyen, most Koke volt a célpont:

Két Bajnokok Ligája-címem van, két Bajnokok Ligája-címem

– mondta Kokénak, aki ironikusan tapsolt neki. Vini persze erre még tovább folytatta:

Két Bajnokok Ligája címem van, neked pedig semmid, igen, nincs semmid. Te kettőt veszítettél, én kettőt nyertem. Azért veszítesz, mert rossz vagy, rossz vagy. Én meg azért játszom itt, a Madridban.

Később Marcos Llorentével is összeakaszkodott, és neki is elmondta, hogy csak az Atléticóban játszik, nem a Real Madridban, ahol ő, és ott is fog maradni.

Vinícius ugyanezt eljátszotta Rodrigo De Paullal is, de akkor lyukra futott:

(Fotó: Jose Breton/Pics Action/NurPhoto via Getty Images)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

A Leica-kamerás csúcstelefon, ami az utazók legújabb kedvence lesz

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
31% Argentína
22% Franciaország
17% Spanyolország
7% Anglia
5% Brazília
18% Egy másik válogatott