Vladimir Klicsko az év legjobban várt meccsén valóságos bokszháborút vívott Anthony Joshuával, amit az angol nyert meg kiütéssel.

Most Vladimir tesója, Vitalij nyilatkozott:

„Büszke vagyok az öcsémre, ez volt a legjobb meccse, remekül mozgott, jól bokszolt. Az eredmény azonban nem úgy alakult, ahogy vártuk.”

Mondta a korábban szintén profi világbajnok Vitalij. Akinek a nyilatkozata elsőre talán furán hangzik, de teljesen igaza van. Mert hiába uralta kábé tíz évig a nehézsúlyt Vladimir, a boksza unalmas és kiszámítható volt. Joshua ellen azonban sokkal bátrabb volt, többet kezdeményezett, és tényleg remekül bunyózott. És ha nem lett volna túl taktikus, akkor kiüthette volna az angolt. Persze, a ha nem játszik a sportban, Joshua megérdemelten nyert.

A visszavágó egyébként nem esélytelen, egyikük sem zárta ki. Klicsko viszont először tisztázni akarja magában, pontosan mi is történt. Joshua meg rögtön kihívta Furyt, a Cigánykirály el is fogadta, a gond csak az, hogy Fury jelenleg inkább egy rozzant kamionsofőrnek tűnik, mint élsportolónak.

 

Támogatott és ajánlott tartalmaink

Csoda a Bajnokok Ligájában: Idegenben 0–3, hazai pályán 5–0 és történelmi továbbjutás

Rüdiger a fejen térdelt ellenfelének üzent: Ha bántani akartam volna, nem kelt volna fel a földről 

370 ezer forint a legdrágább, 27 ezer a legolcsóbb jegy a budapesti BL-döntőre

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Az Egyik csata a másik után kapta az Oscar-díjat. Te láttad?
19% Igen, nagyon bejött.
33% Igen, de nekem annyira nem adta.
31% Nem láttam, de megnézem.
17% Nem láttam és nem is tervezem.
Hirdetés