Hassan Whiteside a liga egyik legrosszabb büntetőzője volt az All Star-hétvége előtt, nagyjából minden másodikat sikerült bedobnia. Azóta viszont lubickol a vonalon.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

A Miami Heat centere pont úgy dobott, mint a legtöbb átlagos center, szóval fakezű a srác, az előszezonban például a Lakers ellen összerakott egy 0/9-es büntetőzést.

Cserébe viszont a liga legjobb blokkolója, mert roppant atletikus, majdnem 4-szer takarja be az ellenfeleket meccsenként. De ez most mindegy is, Hassan ugyanis időközben megtanult büntetőzni, az All Star-hétvége óta 30-ból 28-at a helyére küldött.

Na de mitől lett ilyen magabiztos a vonalon?

Komfortosan érzem magam a vonalon. Tudod olyan, mint amikor egy esős napon fogsz egy bögre forró csokit, magadra húzol egy szép babatakarót és bekuckózod magad. Na ennyire kényelmes érzem magam a büntetővonalon.

Ennyire laza lett Whiteside:

A titok pedig, mint kiderült, hogy hátralépett és egy szabályos jumpert dob.

(CBS Sports)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Leica-kamerás csúcstelefon, ami az utazók legújabb kedvence lesz

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
30% Argentína
23% Franciaország
16% Spanyolország
7% Anglia
5% Brazília
18% Egy másik válogatott