A katalán csapat edzője szerint továbbra is a francia bajnok az esélyes.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

3–2-re nyert Párizsban a Barcelona a Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első meccsén:

Ötgólos meccsen győzte le Párizsban a Barcelona a PSG-t

A Barcelona idegenben szerzett előnyt a Bajnokok Ligája negyedöntőjében.

A kedvező eredmény ellenére sem gondolja azt Xavi, hogy csapata lenne a párharc esélyese:

„Továbbra is a PSG a favorit. Kisebbé tettük ma a távolságot a két csapat között, mert kiválóan védekeztünk. Nagyon büszke vagyok, mert egy nagyszerű győzelmet szereztünk a világ egyik legjobb csapata ellen. A fele megvan”

– mondta a Barcelona edzője.

Luis Enrique meccs utáni szavai:

„Nyilvánvalóan nem akartuk ezt a vereséget. Voltak jó pillanataink egy jó csapat ellen, a második félidőben megfelelően tudtunk letámadni. Ha megnézzük a többi negyeddöntőt, láthatjuk, hogy minden meccsen sok gól volt, ezen a szinten már minden csapat magas szinten játszik. A visszavágóra úgy kell tekintenünk, mintha egy döntő lenne.”

A visszavágót kedden rendezik meg, a helyszín Barcelona lesz.

A szerdai másik negyeddöntő összefoglalója:

Az Atlético kihasználta a Dortmund hibáit, előnnyel utazik a visszavágóra

Nyert hazai pályán az Atlético Madrid, de a párharc nem dőlt el.

(Fotó: Getty Images)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Leica-kamerás csúcstelefon, ami az utazók legújabb kedvence lesz

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
30% Argentína
23% Franciaország
17% Spanyolország
7% Anglia
5% Brazília
18% Egy másik válogatott