A török származású osztrák Messi. Gyanús, hogy ez lesz a hívószó.

Minden jel arra utal, hogy a 17 éves Yusuf Demir Európa egyik legtehetségesebb támadó középpályása, hiszen biztosan nem véletlen, hogy egyszerre akarja megszerezni a Manchester City, a Bayern München, a Borussia Dortmund és az FC Barcelona is.

Török újságírói információ alapján jelenleg a Barcelona áll a legközelebb ehhez, 13 millió euróért leigazolhatja Demirt.

Egyelőre azért kezeljük kellő fenntartással, mert a Barcelonának nincs pénze, és ha lesz, akkor is Erling Haalandot akarja megvenni. Plusz Laporta elnök Bryan Gilt is mindenképp a csapatban akarja tudni.

Azért nézzük meg, mit tud az osztrák U21-es válogatott Demir, aki kora ellenére már 30 meccset játszott a Rapid felnőtt csapatában (6 gól, 3 gólpassz).

Akár nyolc játékosától is megszabadulna a Barcelona, hogy megvegye Haalandot

100 millió eurót kell összegereblyéznie Laporta elnöknek.

(Fotó: Josef Bollwein/SEPA.Media /Getty Images)

Támogatott és ajánlott tartalmaink

Portugáliai rémálom: A Fradi négy góllal kikapott és kiesett az Európa-ligából

Videó: Óriási potyagólt kapott a Fradi kapusa az Európa-ligában

Megfosztották az aranyérmétől az Afrika-kupa-győztes szenegáli válogatottat

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Az Egyik csata a másik után kapta az Oscar-díjat. Te láttad?
20% Igen, nagyon bejött.
33% Igen, de nekem annyira nem adta.
28% Nem láttam, de megnézem.
19% Nem láttam és nem is tervezem.
Hirdetés