Logikusnak tűnik az időpont.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Egy Axios HQ nevű cég – ami olyan mesterségesintelligencia-alapú szoftvereket fejleszt, amelyek segítenek a vállalatoknak az alapvető kommunikációjuk kezelésében – megnézte, mikor érdemes elküldeni egy e-mailt, hogy azt a legnagyobb eséllyel el is olvassa a címzett. Ehhez a cég megnézte a 2022 januárja és 2023 márciusa között elküldött 8,7 millió levélüzenet átlagos megnyitási arányát, majd arra a megállapításra jutott, hogy

a vasárnap 15 és 18 óra közötti időszak a legjobb, ekkor ugyanis az elküldött e-mailek 94%-át megnyitották,

de még a vasárnap 18 és 21 óra közötti időszakban küldött üzenetek elolvasásához is nagy reményeket fűzhetünk (86%).

Az Axios HQ szerint ennek hátterében az áll, hogy vasárnaponként kevesebb e-mail verseng egymással, mint a hét többi napján, ami végül is egész logikusan hangzik.

(Forrás: Business Insider, fotó: Unsplash)

Ez is érdekelhet:

Sokak napját könnyítheti meg a csodagomb, amely végre a Gmail mobilos változatában is elérhetővé válik

A Gmail végre érdemben tett azért, hogy az idegesítő hírlevelekről telefonon is könnyebben, gördülékenyebben tudjunk leiratkozni.

Elég komolyan megújulhat az új olcsó iPhone

Úgy tűnik, az Apple új fejezett nyit az iPhone SE életében.

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

Ez a srác talált egy 20 éves, összetört laptopot a szemétdombon, és újraépítette

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
33% Argentína
21% Franciaország
12% Spanyolország
11% Anglia
0% Brazília
23% Egy másik válogatott
Így tapasztalhatjuk meg az igazán autentikus élményeket Horvátország minden régiójában
Hirdetés