Az iPhone 7 nem tartogat túl sok meglepetést, ha már eddig is almás okosságot használtál, ám mégis rengetegen váltanak át rá. Már meg is van az oka, hogy miért!
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!
Egy Amerikában elvégzett felmérés arra az eredményre jutott, hogy az emberek legnagyobb hányada az akkumulátor élettartama miatt veszi meg a legújabb iPhone-t.
A legtöbben tehát az akksi miatt váltanak, míg második helyen az új modell vízállósága, majd a kamera minősége és a gyorsabb teljesítmény áll.
Úgy tűnik, a hiányzó jack-csatlakozóra nem kérdeztek rá a kérdőívben...
Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben