A Nokia egy egészen különleges telefonnal készül az idei évre, ugyanis a barcelonai Mobil Világkongresszuson egy olyan készüléket mutatnak be, amelynek a hátlapján nem kevesebb, mint öt kamera található.

Hogy a lencsék közül melyiknek mi lesz a funkciója vagy hogy fognak összedolgozni, egyelőre még nem derült ki, az viszont már igen, hogy milyen fotókat várhatunk a különleges telefontól.

Az alábbi fotót Edoardo Cassina, a Nokia közösségia média vezetője posztolta az Instagramra, és bár a leírásból csak annyi derül ki, hogy a fotó egy Nokia-telefonnal készült, ám minden bizonnyal az új Nokia 9-ről van szó.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Edoardo Cassina (@edcassina) on

A fényképet egyébként Konsta Punkka készítette, aki profi természetfotós, vagyis eléggé érti a dolgát.

Nagyon durva kamerát kapott a Samsung Galaxy S10+

A Samsung új csúcstelefonja feltolakodott a trónra a Huawei mellé.

Támogatott és ajánlott tartalmaink

Megérkezett a nagyágyú: a CANAL+ belép a magyar streamingpiacra

Miért olyan rohadtul fontos Trumpnak Grönland?

Még az űrből is látszik a teljes Magyarországot borító hótakaró

A Player kérdése: Neked bejött a négyévszakos gumi?
29% Igen, az én igényeimnek teljesen megfelel.
16% Nekem felejtős, számomra nem eléggé strapabíró.
55% Nincs tapasztalatom vele.
Bonjour, Budapest! Francia pikniket tartottunk a Renault 4 E-Tech electric-ben
Hirdetés