Merőben meglepő lett volna, ha az Apple a '80-as években dobja piacra a vezeték nélküli AirPods-ot, hiszen ez azt jelentette volna, hogy legalább negyed évszázaddal beelőztek volna mindenkit. Ilyesmi nem is történt, de a Colorware-nek hála már tudjuk, hogy nézett volna ki a korát megelőző AirPods.

A retró stílusú Apple-kütyüket gyártó cég ugyanis rátette a kezét az Apple vezeték nélküli fülhallgatójára, amit a tőlük megszokott, zseniális stílusban terveztek újra.

Ennek meg is kérik az árát, hiszen a Macintosh-t idéző füles 399 dollárba, vagyis 110 ezer forintba kerül, ami több mint a duplája egy hagyományos AirPods árának.

Támogatott és ajánlott tartalmaink

Ünnepi útmutató férfiaknak, akik olyan ajándékot akarnak adni, ami valóban megérinti a szívet

Mondunk öt tuti tippet, hogy a sapkaszezonban is kifogástalan legyen a frizurád

Így ünneplik gyönyörű és világhírű nők a karácsonyt

A Player kérdése: Nálad már beütött a karácsonyi kajakóma?
11% Naná, és nagyon keményen.
51% Igen, de menedzselhető.
38% Szerencsére nem.
Ezekkel a fotókkal sokkal jobban telik a karácsonyi punnyadás – figyelmeztetünk, nehéz lesz abbahagyni
Hirdetés