"Nem tudod, hova raktam a tévét? Csak ledobtam ide, most meg nem találom sehol." - nem elképzelhetetlen, hogy hamarosan tényleg ilyeneket fogunk mondani egymásnak, ugyanis az LG egy olyan hihetetlenül vékony monitort mutatott be a héten, amit tényleg teljesen észrevétlenül tudnál elsüllyeszteni egy kupac papírlap közé.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Az 55 colos, hajlítható OLED panel mindössze egy milliméter vastag (vagyis 0,97 mm, hogy pontosak legyünk), és egy posztertől csak a két kilogrammos tömege különbözteti meg.

Persze van egy kis csalás a dologban, hiszen ahhoz, hogy működjön, egy mágneses falhoz kell csatlakoztatni. Bár az LG nem fejtette ki, pontosan hogyan működik a kijelző, de feltételezhető, hogy az elektronika nagy részét nem a kijelzőben, hanem a falban kell keresni.

Az amúgy nem valószínű, hogy a szupervékony kijelző a közeljövőben tömegesen terjedne el a háztartásokban, legalább is az LG egyáltalán nem említette, hogy terveznék az árusítását, de ha mégis sor kerülne rá, valószínűleg akkor is csillagászati összeget kérnének érte.

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

A Leica-kamerás csúcstelefon, ami az utazók legújabb kedvence lesz

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
31% Argentína
21% Franciaország
17% Spanyolország
7% Anglia
5% Brazília
19% Egy másik válogatott