Nem tudjuk, Fred Osborne tisztában volt-e vele anno, hogy ő a világ első motoros bázisugrója, és ezért vállalta el a dolgot, vagy adrenalinínségben szenvedett, netán simán csak őrült volt, mindenesetre olyan magabiztosan száguldott bele a szakadékba, mintha csak egy járdaszigetről ugratna le.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Pedig nem: nagyjából egy hatvanméteres szikláról zuhant le Los Angeles közelében, abban bízva, hogy az ejtőernyője majd kinyílik. Ez majdnem be is következett – csak sajnos a becsapódás előbb.

A túlélés részben az elképesztő gondatlanságának köszönhető: a szakadék alatt ugyanis telefonvezeték húzódott – Fredet nyilván az se tartotta volna vissza, ha villanyvezeték, csak akkor hapiend nélkül záródott volna a történet –, ez pedig jelentősen tompította a földet érést.

Ez is érdekelhet:

(Forrás: British Pathé)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A Leica-kamerás csúcstelefon, ami az utazók legújabb kedvence lesz

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
31% Argentína
22% Franciaország
17% Spanyolország
7% Anglia
5% Brazília
18% Egy másik válogatott