Még csak nem is a csapat vagy a pilóta személyisége miatt.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

A kétszeres világbajnok Fernando Alonso arról beszélt, hogy bizony ő nem lenne Max Verstappen csapattársa, de nem is azért, amiért a legtöbb pilóta panaszkodik, a nehezen vezethető autó miatt, hanem a holland és az osztrák csapat egymáshoz fűződő különleges kapcsolata miatt:

„Jelenleg ő lenne az egyetlen, aki mellett nem szívesen versenyeznék. Nagyon tisztelem Maxot, de az az igazság, hogy a Red Bull közegével és az ott szerzett tapasztalataival nem hiszem, hogy bárki le tudná győzni őt abban a csapatban. Ha kivennénk Maxot, talán több esélyed lenne.”

Alonso szerint egyébként Verstappen most a csúcson van, a mostani mezőnyből pedig őt tartja a legjobb és a világbajnoki címre legesélyesebb versenyzőnek, aki a következő években is favorit lehet.

Ha már Verstappen és Red Bull:

Verstappen elmondta, miért nem ment oda Hamiltonhoz megnézni, hogy jól van-e a baleset után

Verstappen nem mutatott nagy érdeklődést Hamilton irányába, már tudni, miért.

Ha már F1:

(Forrás: Independent, fotó: Getty Images)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

A Leica-kamerás csúcstelefon, ami az utazók legújabb kedvence lesz

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
31% Argentína
21% Franciaország
16% Spanyolország
8% Anglia
5% Brazília
18% Egy másik válogatott