Ez inkább a négyszeres világbajnok „bosszúja” lehet, mintsem az Aston Martin követelése.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Sebastian Vettel az új idényt egy új csapatnál, az Aston Martinnál kezdi meg. A négyszeres világbajnok hat szezon után hagyta el a Ferrarit, és a szakítás nem éppen volt zökkenőmentes. Ki tudja, hogy bosszúból vagy sem (persze ez tök lényegtelen is), de a német most megszabadul öt Ferrari-ritkaságától is.

Vettel igencsak meglepő módon áll „bosszút” a Ferrarin

Kiárusítást tart, nem akármilyen Ferrariktól akar megszabadulni.

Ezek után persze rögtön felröppentek olyan bugyuta pletykák, miszerint az Aston Martin kérte erre Vettelt. A csapat most reagált erre a feltevésre:

„Nincs tudomásunk arról, hogy Sebastiannak milyen tervei vannak az autókollekcióját illetően, mi ezzel kapcsolatban semmilyen követelést nem támasztottunk.”

Eközben...

Nem normális Lewis Hamilton fizetése

Helmut Marko szemét nagyon szúrja Hamilton sztárgázsija.

(Forrás: Auto Motor und Sport, fotó: Getty Images)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

A Leica-kamerás csúcstelefon, ami az utazók legújabb kedvence lesz

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
31% Argentína
22% Franciaország
17% Spanyolország
7% Anglia
5% Brazília
18% Egy másik válogatott