A világ egyik legjobb autójának készült S-osztály derekasan állta a sarat a keceli krosszpálya homokos-agyagos talaján… egy darabig.

Ámon Olivér videóit azért szeretjük nézni, mert mindennel driftel, ami a keze közé kerül, a háromkerekű Relianttól a négyütemű Trabin és régi Swifteken át a kabrióvá szabott Multipláig. A legújabb videójában egy off-road stílusban átépített bálna Mercit választott ki, hogy a keceli krosszpálya homokos-agyagos talaján próbára tegye. A világ egyik legjobb autójának készült S-osztály derekasan állta a sarat… egy darabig.

Olivér csatornáját azért is érdemes követni, ha eddig nem tetted, mert a videóban látható bálnagyűjteményből később a többi autót is előveszi majd.

Ez is érdekelhet:

Ha nem engednek be az autómosóba, akkor ez is egy megoldás

Nem ajánljuk senkinek, de ki kellett próbálni.

Hide The Pain Harold elég jól tűri, hogy meghajtják az autóját

Mit kapott Ámon Olivértől a Multipla, te jó ég!

Támogatott és ajánlott tartalmaink

Tiszta lappal indítanád az évet az asztalon? Ezekre figyelj

Bámulatos strapabírással és zseniális kamerákkal érkezett meg a Honor Magic8 széria

A férfi szexualitásának évtizedei – Mi történik 40 után?

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Ha rajtad múlna, eltörölnéd a Valentin napot?
14% Nem, tök jó, hogy van.
63% Azonnal, értelmetlennek tartom.
23% Ebben a fontos kérdésben nem tudok dönteni.