Ez „csak” egy 510 lóerős dög.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Valtteri Bottas Forma–1-es pályafutása újabb állomáshoz érkezett, ugyanis öt Mercedesnél töltött szezon után idén már az Alfa Romeo színeiben láthatjuk versenyezni – a finn pedig meg is osztotta első Alfa Romeó-s képeit egyenesen Ausztráliából:

„Remek érzés, hogy csatlakozhattam az Alfa Romeo-törzshöz itt, Ausztráliában”

Ahogy láthatod, Bottas nem egy F1-es Alfa Romeóval pózol, hanem csak egy 510 lóerős Stelvio Quadrifoglióval. Persze sok közös vonása nincs az ominózus SUV-nek és a svájciak F1-es autójának, a finn valószínűleg csak érezni szerette volna az Alfa-érzést, mielőtt tényleg beül a versenyautóba – na jó, ne legyünk ennyire szentimentálisa, szimplán csak arról van szó, hogy ezt kapta ukázba fentről.

A finn egyébként a szezon végi nyaralását tölti Ausztráliában barátnőjével, Tiffany Cromwell-lel, aki történetesen ausztrál és profi kerékpáros.

(Fotó: Valtteri Bottas / Twitter)

Ez is érdekelhet:

„Minél tovább húzódik az FIA-vizsgálat, annál rosszabbá válik Hamilton helyzete is”

Továbbra is néma Hamilton, és továbbra sem biztos, hogy idén is láthatjuk-e őt a rajtrácson.

Eltiltás fenyegeti Verstappent

Nagyon közel jár hozzá Verstappen, jó ideig jó fiúnak kell lennie az új idényben.

Csak nem Toto Wolff dührohama miatt lépett le a Mercedes egyik komolyabb szponzora?

Az megvan, amikor Wolff az asztalhoz vágta a fejhallgatóját?

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Leica-kamerás csúcstelefon, ami az utazók legújabb kedvence lesz

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
31% Argentína
22% Franciaország
17% Spanyolország
8% Anglia
5% Brazília
18% Egy másik válogatott