A brit sajnálja, hogy távozik egykori csapattársa.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Lewis Hamilton azt mondta, Jenson Button hiányozni fog a Forma-1-ből, miután kivesz egy kis szünetet a következő évben.

Button utat ad Stoffel Vandoornenak 2017-ben, de megvan a lehetősége, hogy visszatérjen 2018-ban. Hamilton visszaemlékezett, mikor először nézte a TV-ben Buttont.

“Sok-sok éven keresztül nagyszerű pilóta volt. Egy kincse a Forma-1-nek. Sok mindennel járult hozzá a sportág sikeréhez – mondta Hamilton. – Emlékszem, mikor ültem és az első nagydíját néztem. Még középiskolás voltam, és reméltem, hogy egyszer az majd én lehetek ott, és most óriási őrület, hogy mindketten itt vagyunk.”

Egy hosszú és sikeres karrier után, ami 2000-ben kezdődött, Button “kivesz egy kis szabadságot”, hogy azt tehesse, amihez épp kedve támad. Hamilton meg van győződve róla, hogy korábbi csapattársa nagy dolgokat fog véghez vinni és még erősebbé válik.

“Nagyon fog hiányozni, de egyszer srácok, ti is mind elmentek majd, és valaki más veszi át a helyeteket. Ugyanúgy az enyémet is. De az élet megy tovább. Ennek ez a rendje. Ő továbblép egy nagyobb és jobb dolog felé, és kinövi önmagát.”

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

Az M7-es egyik felhajtóján vette ki a pihenőidejét egy kamionos

A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
36% Argentína
20% Franciaország
12% Spanyolország
10% Anglia
0% Brazília
22% Egy másik válogatott
Így tapasztalhatjuk meg az igazán autentikus élményeket Horvátország minden régiójában
Hirdetés