Tökéletesen érthető minden reakciója.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Max Verstappen öt körrel az örült Azeri Nagydíj vége előtt egy defektet követően a falban kötött ki, bár szerencsére a holland egy karcolás nélkül megúszta, a futamot piros zászlóval megszakították, majd a mentési és takarítási procedúra után újraindították két körre a versenyt – hogy miért nem fújták le inkább a futamot, arról az FIA ad magyarázatot.

Verstappen természetesen rettentően csalódott és dühös volt – ennyire:

A rádióüzenetben pedig arról beszél, hogy

„Kibaszott gumi! A picsába!”

– ezt pedig a kiszállás után szemléltette is:

Ekkor persze a holland még nem tudhatta, hogy a kiesésével második helyre előlépő Lewis Hamilton is csak a 15. helyen fogja befejezni a versenyt – merthogy az újraindítás is tartogatott izgalmakat:

Verstappent természetesen frusztrálja a kiesés, főleg ennyire közel a végéhez. A leintést követően pedig elmondta, hogy nem volt semmi előjele annak, hogy baj lehet gumikkal:

„Semmit nem éreztem egészen addig a pillanatig, amíg meg nem történt. A gumi valósággal lerobbant a felniről.”

Eközben...

Verstappen leléphet a Red Bulltól

A sikerek ellenére ez is simán benne van a pakliban a menedzsere szerint.

Russell dobhatja a Mercedest

Kifuthat az időből a címvédő.

(Fotó: Getty Images)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

Csak az utolsó métereken engedte el Schumachert: A Ferrari-botrány, ami megváltoztatta az F1-et

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
34% Argentína
20% Franciaország
16% Spanyolország
9% Anglia
4% Brazília
18% Egy másik válogatott
Liverpool után az otthonodban találkozhat a csúcsteljesítmény és a prémium életmód
Hirdetés