Előre szólunk: ez a 14 másodperces videó garantáltan felkavarja az autók szerelmeseinek gyomrát.

Hány guriga ragasztószalag kell egy Lamborghini megállításához? Elsőre talán őrültségnek hangzik a kérdés, de ha hiszed, ha nem, van rá válasz, egyenesen a világhírű youtubertől, az elképesztő kihívásairól és extravagáns videóiról híres MrBeasttől, aki nagyjából egy éve egy Lamborghini Gallardót áldozott fel (a kattintások oltárán).

A kísérlet során fokozatosan növelte a ragasztószalagfal vastagságát, kezdve egyetlen tekercstől, majd 10, 100, 1000 és így tovább, mígnem eléri a 25 001 tekercset, ami a végső számnak bizonyult:

Ahogy látható, a 10 ezredik tekercsnél a Lamborghini már komoly sérüléseket szenvedett – a csomagtérfedél és a visszapillantó tükrök leszakadtak –, de az autó még mindig átjut a falon. Tizenötezernél az autó eleje gyakorlatilag totálkáros lett, de még mindig átjutott. Végül a 25 001. tekercs szigetelőszalag jelentette a végállomást, ekkor ugyanis a szétgyötört és rommá tört Lamborghini beleragadt a falba.

(A címlapképet a ChatGPT készítette.)

Ez is érdekelhet:

240-nel ment a német autópályán, amikor elé gurult egy Škoda

Lehetsz jó autóval jó úton, ha mások is közlekednek körülötted.

Támogatott és ajánlott tartalmaink

A jövő, ahol 100 az új 60 – a hosszú élet titka egyszerűbb, mint gondolnánk

Lando Norris válaszolt a motivációját firtató felvetésekre

Autókat törnek ebben a régi közlekedésbiztonsági oktatófilmben

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szoboszlai iránt érdeklődik a Real Madrid. Mit gondolsz?
23% A Real Madrid már túl magas szint lenne neki.
77% Simán helye lenne, jelenleg a világ egyik legjobbja a posztján.
Divat, design, beauty, gaming – A legjobb magyar alkotókat keresik
Hirdetés