Állítólag prózai ok miatt nem történt még meg a szerződéshosszabbítás.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

A hetedik világbajnoki címe felé megállíthatatlanul száguldó Lewis Hamilton szerződése az idény végén kifut a Mercedesszel, mindezidáig viszont még nem jött össze a hosszabbítás. Hallani lehetett olyan pletykákat, hogy az anyagiakon megy a huzavona, állítólag komoly pénzügyi ellentétek vannak a két fél között.

Több, mint valószínű, hogy a brit maradni fog sikereinek helyszínén, és erről a Mercedes csapatfőnöke, Toto Wolff is 100%-ig megvan győződve, szerinte

„elbukni biztosan nem fog a dolog. Mi Lewist akarjuk, ő pedig minket”.

Az aláírás elmaradásának pedig prózai oka van:

„Ez valahogy nem akar összejönni Lewisszal. Ő Monacóban lakik, én Angliában, most pedig nem lehet utazni az egyik országból a másikba.”

Wolff most a következő három versenyre koncentrál, elmondása szerint utána az egyikük megteszi a lépést a másik irányába.

Eközben...

"Schumacher egyedül vezetett, Hamiltont isten tudja, hányan segítik"

Bernie Ecclestone-nak mindig van véleménye, most is.

(Fotó: Getty Images)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

A Leica-kamerás csúcstelefon, ami az utazók legújabb kedvence lesz

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
31% Argentína
22% Franciaország
17% Spanyolország
7% Anglia
5% Brazília
18% Egy másik válogatott