A veronai motorkerékpár-expón mutatta be legújabb motorját az MV Agusta, és bár nem egy teljesen új típusról van szó, a Blackout így is figyelemreméltó gép. Nemcsak a színe, hanem néhány érdekes megoldás miatt is.

A már önmagában is brutális Dragster 800 adta hozzá az alapokat, és ezen a motoron, amit csak lehetett, azt feketére festettek, csak néhány piros csík maradt díszítésül.

A csupa fekete Blackout tele van érdekes részletekkel is. A fényszórója LED-es, de elhelyeztek egy kis lámpát a villán is, a visszapillantó tükröket pedig a hátsó lámpák között lévő kamera helyettesíti, aminek képét egy vízálló monitoron lehet nézni.

A gép a térdmagasságban lévő startgombbal indul, a háromhengeres motorját a Valter Moto tuningcég 125 lóerősre erősítette, miközben a tömege nyolc kilóval 167 kg-ra csökkent. Az esőre való pályagumikkal és különleges fékekkel szerelt MV Agustát biztosan ebben a változatban rendelnénk, ha lehetne.

Támogatott és ajánlott tartalmaink

Tiszta lappal indítanád az évet az asztalon? Ezekre figyelj

A férfi szexualitásának évtizedei – Mi történik 40 után?

Bámulatos strapabírással és zseniális kamerákkal érkezett meg a Honor Magic8 széria

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Ha rajtad múlna, eltörölnéd a Valentin napot?
22% Nem, tök jó, hogy van.
58% Azonnal, értelmetlennek tartom.
21% Ebben a fontos kérdésben nem tudok dönteni.
Ez az a gondolkodásmód, ami miatt mindenki folyton stresszes – és senki sem mondja el neked
Hirdetés