A szezonkezdet előtt csak kiderül, mi lesz a hétszeres világbajnokkal.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Lewis Hamilton és a Mercedes továbbra sem jutott egyezségre a hétszeres világbajnok szerződését illetően. Értesülések szerint előbb a csapat, pontosabban annak anyavállalata, a Daimler dobta vissza a brit által kínált kontraktust, majd...

A meg nem egyezés hátterében leginkább az anyagiak állnak, ugyanis míg Hamilton évi 50 milliót akar négy évre, addig a Daimler évi 40 milliót adna neki 2+1 évre (valamint plusz 10%-ot és egy Mercedes-AMG One-t, ha megnyeri a világbajnokságot).

A Motorsport.com az olasz Corriere dello Sportra hivatkozva arról ír, hogy az INEOS oldhatja meg a dolgot, az istállóhoz 2020 év elején érkező szponzor – ami azóta az F1-es csapat egyharmados tulajdonrészét is megszerezte – ugyanis hajlandó lenne kisegíteni a Daimlert csak hogy végre megszülessen az egyezség.

Könnyen elképzelhető, hogy George Russell beugrásának is köze lehet ahhoz, hogy nem tudnak megegyezni egymással a felek:

„Hamilton számára borzalmas volt Russell beugrásának időzítése”

A fiatal tehetség teljesítménye tényező lehet a hétszeres világbajnok szerződéshosszabbítása során.

(Fotó: Getty Images)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

Hazai pályán a Red Bull: Itt az Osztrák Nagydíj menetrendje, nehogy lemaradj!

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
34% Argentína
21% Franciaország
13% Spanyolország
11% Anglia
0% Brazília
21% Egy másik válogatott
Így tapasztalhatjuk meg az igazán autentikus élményeket Horvátország minden régiójában
Hirdetés