Nem mindennapi sportkocsit mutat meg vasárnap Kecskeméten a Mercedes-Benz: Magyarországra jön a 750 lóerős elektromos SLS AMG, amit te is megnézhetsz élőben.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Szeptember közepén idén is autómentes napot tartanak, és bár ellentmondásnak tűnik, de éppen egy autó lesz az esemény legnagyobb szenzációja. Persze azért, mert emisszió nélküli elektromos autóról van szó, méghozzá abból is az egyik legkülönlegesebbről. A Mercedes-Benz ugyanis elhozza Kecskemétre az SLS AMG elektromos változatát, ami kétszer annyit ér, mint az F1-es Safety Car szerepében is tündöklő V8-as benzinmotoros kivitel. A négy kereket mozgató villanymotorjai összesen 750 lóerőt és 1000 Nm-t adnak el, így az elektromos SLS lett minden idők legerősebb AMG modellje. 3,9 másodperc alatt gyorsul nulláról százra, és ha ezt nem is mutatja meg Kecskeméten, attól még alaposan megnézheted, a szeptember 18-ai kerékpáros felvonulást ugyanis ez a szuperautó fogja felvezetni.

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

A Leica-kamerás csúcstelefon, ami az utazók legújabb kedvence lesz

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
31% Argentína
22% Franciaország
17% Spanyolország
7% Anglia
5% Brazília
18% Egy másik válogatott