Úgy döntött, iszik és vezet. Nagyon rossz ötlet volt.
Június 18-án este baleset történt az M3-as autópályán: „egy autós a terelésből tért vissza az eredeti sávjába, illetve csak tért volna, mert nem tudta követni a sávelhúzás ívét, és a beton elválasztóelemre futva oldalára borult” – írta a Pest vármegyei rendőrség a Facebookon.
Hamar kiderült, miért nem tudta ezt a nem túl bonyolult közlekedési helyzetet sem megoldani a vezető:
„A sofőr ugyanis annyira ittas volt, hogy gyakorlatilag beszélni is alig tudott.”
Szerencsére a részeg vezető csak könnyebben sérült meg, más pedig nem volt érintett a balesetben. A sofőrrel szemben ittas járművezetés miatt büntetőeljárás indult, és közúti baleset gondatlan okozása miatt is felelnie kell majd.
Ez is érdekelhet:
Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben