Könyörtelen töréstesztnek vetettek alá egy olyan autót, ami a nyolcvanas évek óta szinte változatlanul készül. A mai modern utódjával ütköztették össze, az eredmény megrázó.

A nyolcvanas évek óta szinte változtatás nélkül gyártja egyik autóját a Nissan. Nem valószínű, hogy hallottál róla, mégis ismerheted. A neve Tsuru, amit más piacokon Cherry vagy Sentra néven forgalmaztak. A nálunk Sunny néven ismert autóról, a rég nem kapható Almera elődjéről van szó. Emlékszel rá, mikor láttál utoljára ilyen autót?

Mára alig ismerik, de Mexikóban a mai napig ez a Nissan újonnan kapható legolcsóbb típusa. Nem sokáig, hiszen egy gyengén sikerült töréstesztnek is köszönhető, hogy 2017 tavaszán kivonják a forgalomból. Egy hasonló méretű modern autóval ütköztették össze, az Egyesült Államokban Versa néven forgalmazott kis szedán ugyan nem high-tech, de naprakész kiskocsi. Míg a Versa biztonsági utascellája megfelelően védi a vezetőt, addig a Tsuru légzsák nélküli utastere gyakorlatilag összeroppan, maga alá temetve a tesztbábut.

Támogatott és ajánlott tartalmaink

Megérkezett a nagyágyú: a CANAL+ belép a magyar streamingpiacra

Átalakult, mégis maradt a régi a Racing Bulls 2026-os autója

Ezzel az autóval lesz ötszörös világbajnok Max Verstappen 2026-ban

A Player kérdése: Neked bejött a négyévszakos gumi?
31% Igen, az én igényeimnek teljesen megfelel.
15% Nekem felejtős, számomra nem eléggé strapabíró.
54% Nincs tapasztalatom vele.
Így fest a város legmenőbb rooftop bárja
Hirdetés