Oroszországban szinte minden autóban van már fedélzeti kamera, mégsem zavartatta magát ez az autós, aki nemes egyszerűséggel levette a rendszámát, mielőtt szabálytalankodott.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

James Bondnak még forgatható rendszámtáblája volt az Aston Martinján, és ezt a trükköt az elmúlt években néhány kamionos is megpróbálta bevetni a bírság elkerülésére.

Még mindig a James Bond-trükkel próbálkozott egy kamionsofőr

De a módszerei nem voltak elég kifinomultak.

A most következő orosz autós nem vacakolt mindenféle rendszámmozgató szerkezettel, egyszerűen mágneses kerettel tette fel a tábláját, amit a dugóban állva egy lezser mozdulattal lekapott a Mercedesről, majd nekivágott vélhetően a buszsávon kikerülni a dugót. Csak azzal nem számolt, hogy a hajmeresztő közlekedési esetek ellen védekezésül már szinte minden orosz autóban van fedélzeti kamera, ami ezt a manővert is dokumentálta.

I'm 99% sure that the dashcam owner didn't report it to the police about that. So the asshole who removed the license plate from his car is not such an idiot. from r/IdiotsInCars

Ez is érdekelhet:

Börtönbe zárták a férfit, aki a síneken hajtott a Pajerójával

Lehet, hogy egy Top Gear-epizód adta neki az ötletet.

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Leica-kamerás csúcstelefon, ami az utazók legújabb kedvence lesz

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
31% Argentína
23% Franciaország
16% Spanyolország
7% Anglia
5% Brazília
18% Egy másik válogatott