A videojáték-filmből valósággá vált az éjfekete Audi R8, amit a Final Fantasy XV ihletett. Csak egyetlen példányban készült, és kétszer annyiba kerül, mint egy szériamodell.

A november 29-én megjelenő Final Fantasy XV előzeteseként mutatkozott be nyáron a mozifilm, amiben egy különleges Audi R8 is szerepelt. A márka japán forgalmazója pedig most a valóságban is elkészítette a Star of Lucis névre keresztelt sportkocsit.

A Final Fantasy XV által inspirált Audi kevés ponton tér el a szériamodelltől, de azért látványos a különbség. Egyedi mintát kaptak a burkolatok, a legfeltűnőbbek azonban alighanem a 20 colos könnyűfém kerekek, amelyek csak ezen az autón láthatók.

A Star of Lucis különkiadás egyetlen egy példányban készült, és jóval drágább a szériamodellnél. 50 000 015 jen az ára, ami egy kicsivel több, mint 133 millió jent jelent. Ezért a pénzért a 610 lóerős V10-essel szerelt R8-at adják, ami 3,2 másodperc alatt gyorsul százra és 330 km/óra a végsebessége.

Player Adventi Kalendárium Player Adventi Kalendárium
Támogatott és ajánlott tartalmaink

Így lehetsz te is részvényes az MBH Bankban!

Basszust a népnek! – Ezek a magyar partyhangszórók rendesen átrendezhetik a piacot

A McLaren elismerte, hogy beáldozhatják Piastri futamát Norris vb-címéért

A Player kérdése: Elkezdted beszerezni a karácsonyi ajándékokat?
37% Naná, idén nem bízok semmit a véletlenre!
25% Fejben már igen, gyakorlatban még nem.
38% Van még idő, majd decemberben!
Advertisement
Hirdetés