Évente másfél millió darabot értékesítenek belőle, tehát mondhatjuk, hogy siker. Negyed évszázados a Springfield galléros pólója.

A karakteres mintával hímzett férfipóló kezdettől a közönség kedvencének számított, amin az évek során bekövetkezett fejlődések mit sem változtattak. Nehéz beléjük kötni: a szabásuk egyszerű, mint a mintázatuk (vagy annak hiánya), vagyis remek alapdarabok a nyárra. A teljesen pamutból készült Basic Polók jelenleg már 21 színben kaphatók, hiszen idén nyáron nyolc új, bohém, vintage hatást keltő napszítta darabbal bővült a kollekció.

A kerek évfordulót ünneplő Springfield a pólóing összesen 42 különböző modelljével büszkélkedhet, melyek anyagukban, mintájukban, gallérjukban, zsebeikben és grafikáikban is eltérnek.

Támogatott és ajánlott tartalmaink

Így ünneplik gyönyörű és világhírű nők a karácsonyt

Mondunk öt tuti tippet, hogy a sapkaszezonban is kifogástalan legyen a frizurád

Ünnepi útmutató férfiaknak, akik olyan ajándékot akarnak adni, ami valóban megérinti a szívet

A Player kérdése: Nálad már beütött a karácsonyi kajakóma?
10% Naná, és nagyon keményen.
37% Igen, de menedzselhető.
53% Szerencsére nem.
Ezekkel a fotókkal sokkal jobban telik a karácsonyi punnyadás – figyelmeztetünk, nehéz lesz abbahagyni
Hirdetés